“Головне – підтримка”: Настя Каменських зворушила милим кадром з Потапом

0
980

Новоспечені молодята, Потап і Настя Каменських, вже більше місяця насолоджуються своїми новими статусами чоловіка та дружини. Здається, після весілля вогонь між подружжям розгорівся ще більший, а стосунки стали ще ніжнішими, судячи з відео та світлин, якими вони діляться у соціальних мережах.
У своєму Instagram Настя показала нове фото, на якому вони з Потапом навприсядки розмовляють на сходах. Коханий на світлині ніжно обіймає дружину, слухаючи її розповідь. Під кадром Настя висловила свої роздуми про кохання:
“Мабуть, найголовніше в стосунках крім любові і інтимної близькості – це підтримка! Адже кожній людині важливо чути: “Ти молодець! Ти все зможеш. У тебе вийде!”. Підтримувати теж потрібно вміти, а якщо в родині це було не прийнято, тоді потрібно навчитися це робити!..
Нас створили так, щоб шукати по всьому світу свою ідеальну половину. Переживати з нею любов, пристрасть, всі негаразди і сльози, розуміти, приймати і підтримувати. Моя перебувала занадто близько, і я щаслива, що знайшла його. Бажаю кожній людині знайти свою любов, цінувати і берегти її!”

View this post on Instagram

Пожалуй, самое главное в отношениях помимо любви и интимной близости – это поддержка! Ведь каждому человеку важно слышать: «Ты молодец! Ты все сможешь. У тебя получится!». Поддерживать тоже нужно уметь, а если в семье это было не принято, тогда нужно научится это делать! Поддержка – это понимание, а понимание соединяет в себе множество функций. Например, идти на компромиссы и умение поставить себя на место другого человека. Нас создали так, чтобы искать по всему миру свою идеальную половину. Переживать с ней любовь, страсть, все невзгоды и слезы, понимать, принимать и поддерживать. Моя находилась слишком близко и я счастлива, что обрела его. Желаю каждому человеку найти свою любовь, ценить и беречь ее!

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on


Фани неймовірно зворушені відвертістю своєї улюблениці, яка у свої 32 роки оприлюднює такі мудрі думки. Зараз Настя багато часу проводить на зйомках проекту “Х-фактор”, де вона вкотре посіла крісло члена журі, тому, напевно, час, проведений зі своїм коханим Потапом, для неї на вагу золота.
Нещодавно у Instagram Каменських розповіла, що сильно захворіла, та при цьому змушена працювати щодня. А “лікар” АйПотап, за словами Насті, перетворив її єдиний вихідний у наймагічніший день. Шанувальники зіркової пари не втомлюються захоплюватись ними та їхньою щирістю.


Інформацію про своє весілля аж до дня “Х” закохані тримали у великій таємниці. Декілька місяців напередодні мережею почало “гуляти” запрошення одного з гостей на історичну подію, тоді усі й почали обговорювати загадкове весілля.
Нещодавно Настя Каменських показала у своєму Youtube-влозі відео зі святкування її дівич-вечора. Було гаряче! Подруги влаштували їй веселу вечірку зі стриптизером, розкішною фотосесією, фуршетом та розвагами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here