Горбунов і Осадча зворушили мережу – фото з сином

0
1269

Сину найпопулярніших українських телеведучих Юрія Горбунова та Катерини Осадчої виповнилося два роки. Пара зачарувала Інстаграм неймовірно милим фото з маленьким Іваном.
“Нашому сонечку уже 2 рочки! Неймовірне щастя бути бутьками! Сину, будь здоровим і щасливим!”, “Два роки тому був такий самий сонячний день. Дякуємо, Івасику, що вибрав нас своїми батьками!, ” – підписали сімейну світлину Юрій та Катерина.


Шанувальники зіркової пари оцінили душевний сімейник знімок, вітаючи Івана з 2-річчям. Однак знайшлися й юзери, які обурилися, чому не видно обличчя хлопчика: “«Обожнюю» такі фото, де в центрі потилиця! Ну навіщо їх робити взагалі? Усі і так знають, що у вас чудовий син!”, “Чому приховуєте обличчя дитини? Хамайко показує свого синочка з перших днів без усіляких забобонів! Звичайно, у всіх батьків свої принципи”.
Нагадаємо, що у лютому 2017 року пара оголосила, що офіційно одружилась. Окрім Іванка, Юрій має доньку Ксенію й онуку Поліну, а Катерина Осадча – 16-річного сина Іллю від народного депутата Олега Поліщука.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here