Хореографія від Мішель Андраде полонила мережу

0
529

Українсько-болівійська «суміш» таки дає про себе знати. Молода виконавиця Мішель Андраде до фіналу шоу «Танці із зірками» врешті не потрапила, зате з паркету більше сходити не збирається.
«Свіжий» проект епатажного вітчизняного продюсера Потапа тільки набирає обертів у світі шоу-бізнесу та вже не поступається більшості артистів, що тримаються на естраді не перший і не другий рік.

View this post on Instagram

Валентин, ты?

A post shared by ????Michelle Andrádе (@mishvirmish) on


Рекламні банери, імениті українські проекти, іспаномовна музика, що поступово випереджає «класичну» англомовну – де тільки не шукає себе Андраде. Так, хто досі не чув чи не бачив, співачка наважилась піти за своєю більш досвідченою колегою Дорофеєвою – і взяла участь у зірково-танцювальному шоу. Хоча й більших успіхів не досягла, Андраде таки змогла вкотре показати себе світу.

І на цьому не зупинилась. Не так давно відбулась прем’єра стрічки «Продюсер», у якій юна зірка зіграла одну із головних ролей. Знову ж таки, за зразком солістки гурту «Время и Стекло». Не минуло й дня, як Мішель вдалась до чергового «хайпу». Артистка оприлюднила на своїй офіційній сторінці в Instagram вельми неординарний ролик.


Андраде знову затанцювала. На цей раз, більш впевнено та рішуче. Жодних конкурентів. Без партнера. Буквально таки відчувається через екрани телефонів, наскільки дівчина «виросла» не лише у плані професійному, але й особистісному. Не виключено, що зовсім згодом вона стане гідною суперницею для «ветеранів» української сцени.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here