“Без одягу та упереджень”: Тіна Кароль стала під білосніжну фату

0
469

Рани минулого, здавалось би, загоїлись. І саме час знову взятись за своє особисте життя. Принаймні, у цьому переконані шанувальники Тіни Кароль. А співачка, тим часом, ошелешила світ черговим кадром із фотосесії. Навіть не оголене тіло шокувало підписників зірки, а фата, під якою артистка буквально таки сховалась від сторонніх очей. Годі й здогадуватись, на що натякає зірка.
Чи то на наявність у своєму житті серйозних стосунків, чи то на вихід довгоочікуваного кліпу. У будь-якому разі, хоча й прихильники не проти першого, на нову музичну композицію вони очікують доволі таки довго. Відтак, юзери уже навіть не соромляться висловлювати своє невдоволення подібною творчою паузою свого іменитого кумира.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

#tinakarol #тинакароль

Публикация от Tina Karol (@tina_karol)


«Фотки – це, звісно, добре. Але ми очікуємо на нову пісню і кліп, Тіна», – не сила стриматись користувачам. Але дехто таки зауважив, що кадр під фатою може бути натяком на інше: «Дуже сподіваємось, що це невеликий знак нам. Дуже хочеться, щоб Тіна була щасливою: кохала і була коханою». І поки громадськість у передчутті бодай яких-небудь одкровень, співачка не промовила ні слова. Лише закинула ще кілька публікацій у профіль.
Натяк чи порожній піар – ніжний і чуттєвий кадр української артистки вмить наробив добрячого галасу у мережі. Ба більше – подався ще й до скандальної преси. І поки всі задаються питанням, чи обзавелась Тіна Кароль стосунками романтичного характеру, співачка продовжує інтригуюче мовчати. Якщо фото таки анонсує новий музичний кліп – піар-кампанія вдалась на «ура».
Дивне обрамлення кадру, обробка у стилі ретро, чорно-біла тональність, квіти у волоссі, оголена Тіна Кароль спить – такою її ще ніхто не бачив. Особливо ж під покровом білосніжної фати, що аж надто скидається на весільну. Зрештою, хоча й зірка під напівпрозорою тканиною позує абсолютно без одягу, нічого зайвого до об’єктиву камери не потрапило. Відтак, кадр вийшов радше ніжним, аніж вульгарним.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

#tinakarol #тинакароль Ph @spromojna

Публикация от Tina Karol (@tina_karol)


Загалом же складно не вловити загального творчого духу співачки. Навіть попри те, що поп-діва обрала для чергової фотосесії зовсім нетиповий для себе образ. І чи не одразу після резонансної публікації співачка вирішила розбавити напруження у мережі більш невимушеним кадром. Тіна Кароль оприлюднила своєрідний колаж із двох фото, на яких вона тішиться від бурхливих хвиль під пірсом.
Щось схоже шанувальники уже бачили на офіційній сторінці в Instagram зірки. Але цього разу співачка вирішила обрати більш веселий формат, аніж раніше. Відтак, на тлі неприборканої стихії Тіна Кароль широко демонструє свою досконалу посмішку, немов у відповідь тим, хто повівся на її «весільне» фото.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here