“Ідеальна розтяжка”: Тіна Кароль в облягаючому комбінезоні вразила шанувальників

0
1560


Струнка Тіна з’явилася перед об’єктивом у стриманому чорному комбінезоні
Відома українська співачка Тіна Кароль показала своїм шанувальникам, як потрібно проводити час, коли приходить карантин і період самоізоляції. Цього разу Тіна обрала чорний тренувальний костюм для фітнесу. Про це стало відомо завдяки новій публікації Тіни Кароль в мережі Isntagram.
На сторінці зірка показала у відеоролику частину свого заняття. Схоже, артистка хоче тренуватися не тільки на вулиці. У спортзалі біля вікна співачка займалась йогою, а також на маті показала розтяжку і пострибала на скакалці в улюбленій манері.
Струнка Тіна з’явилася перед об’єктивом у стриманому чорному комбінезоні і з зав’язаним волоссям. Причому раніше шанувальники зазначили, що зірка знаходиться в досить відмінній “гарячій” формі.
“Кожен новий день – це звершення природи. Це повинно бути і Вашим звершенням. Йдіть на зустріч своєму страху і не звертайте. Каждень день – це шанс, Ваша перемога над собою, виклик. Це неймовірно захоплюючий шлях довжиною в життя. Шлях до себе. Іди на життя”, – писала раніше співачка під схожим відео.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here