Каменських продемонструвала, як щоранку зваблює Потапа

0
2250

І знову у профілі екс-учасниці дуету «Потап і Настя» з’явився кадр, який щонайменше не варто показувати дітям. Хоча й сценічний образ Каменських ще із перших кроків на велику сцену відзначався характерною відвертістю, з роками «звабливість» не зникла, тільки от набула нових ракурсів. Цього ж разу справа дійшла до такого, що заміжній жінці варто було би залишити в архівах.
Не так давно таємні коханці побрались та стали буквально таки надбанням публічності, проте з миті зізнання і до сьогодні у мережі з’являється небувала кількість фото та відео їхнього спільного життя. Чи то спільний відпочинок у басейні у компанії собаки, чи то розкішний домашній обід, чи до звичні кадри із медового місяця – здавалось би, усі вже звиклись із фактом того, що Потап і Настя відтепер офіційна пара.


Хоча й називали себе «не парою», але таки стали разом до вінця. Зарікатись – ніби навіщувати майбутнє, принаймні, у випадку Каменських і Потапа це так. Зрештою, вони аж ніяк не виправдовують свої почуття якими-небудь сакральними причинами. Радше навпаки, закохані насолоджуються компанією один одного та спільним проведенням часу, коли не треба ховатись від світу.
Але трапляються й такі моменти, коли варто було би втекти подалі, а вони продемонстрували те, про що більшість воліла би мовчати. Тільки-но Настя Каменських прокинулась на щоранкову пробіжку, як Потап встиг зробити черговий еротичний кадр своєї дружини «без нічого». Спека таки дається взнаки, співачка і без нижньої білизни обійшлась. Втім, її ніщо не зупинило опублікувати настільки вдалий кадр на своїй офіційній сторінці в Instagram.

View this post on Instagram

#bearanddiamond ?

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on


Ранкове фото Каменських підписала небагатослівно. Артистка тільки додала, що авторство кадру належить її новоспеченому чоловіку, Потапу. Шанувальники ж, у свою чергу, не змогли пропустити повз увагу подібне та вмить взялись за коментування настільки провокативної публікації. Зрештою, більшість світлину таки вподобала. Звісно, не обійшлось і без тих, кого фото вразило аж занадто. І, знову ж таки, хейтери продовжили апелювати словом «порножурнал».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here