Катерина Осадча усміхнула фанів кадром з маленьким сином

0
474

Незмінна ведуча програми “Світське життя”, 35-річна Катерина Осадча, навіть влітку не перестає працювати. У перервах між зйомками на Одеському кінофестивалі зірка знаходить й час для сім’ї. Своїх фанів Осадча потішила милими сімейними світлинами з сином Іваном та коханим чоловіком Юрієм Горбуновим.
Те, що Катя колишня модель, без сумніву, помітно одразу. Її вмінню позувати й працювати з камерою може позаздрити кожна дівчина, але от 2-річний син Осадчої і Горбунова вирішив, що мамі вже достатньо фото. На своїй Instagram-сторінці телеведуча показала кумедні фото з Іваном, що завзято й впевнено забирає Катерину з популярної одеської фотозони – знаменитих дверей на фоні моря.
“Традиційне фото біля дверей, і фото 2 – “фотосесія закінчена”,” – пише зірка під яскравими літніми знімками. 2-річний Іванко вже помітно підріс і хоче пізнавати світ, без мами, звісно, відчуття будуть інші.


Шанувальники ведучої «Світського життя» зворушені поведінкою малюка і реакцією Катерини. Багато хто також відзначив, що зірка дуже гарно виглядає і, звичайно, щирі емоції так і приковують погляд. Також Осадча показала знімок тата і сина, зазначивши під фото, що Юрій Горбунов показував Івасику кораблик, на якому Дмитро Монатік знімав свій легендарний кліп.


Нагадаємо, що Катерина Осадча та Юрій Горбунов офіційно оголосили про своє одруження у 2017 році.  У лютому цього ж року народився Іван. Телеведуча також виховує сина Іллю від попереднього шлюбу з бізнесменом Олегом Поліщуком.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here