Катя Осадча висловила подяку шанувальникам

0
963

Відома українська ведуча Катя Осадча подякувала всім своїм фанатам, та привітає деяких особисто. Талановита ведуча не тільки поєднує роботу та виховання маленького сина, а також встигає потішити своїх прихильників, для яких теплі слова – це вже подарунок.
Напередодні свята красуня поділилась на своїй сторінці в соцмережі Instagram усміхненим фото без косметики з не менш веселим текстом.

View this post on Instagram

Дорогі друзі, я вас вітаю з закінченням робочого року!!!! Ми з вами гарно провели цей 2017 рік, ви багато писали, хвалили, сварили, критикували і раділи. Я вам дякую за кожний коментар (а я все читаю ?) і хочу всіх привітати з наступаючим Новим роком! В нас все буде добре! Нажаль, привітати особисто кожного не вийде, але ті п‘ятдесят з вас, хто першим залишить коментар і напише свою адресу в особисті повідомлення, отримають поштою листівку. Поїхали. #зновимроком #покидитинаспить #будупідписуватилистівки

A post shared by Katya Osadcha (@kosadcha) on


“Дорогі друзі, я вас вітаю з закінченням робочого року!!!! Ми з вами гарно провели цей 2017 рік, ви багато писали, хвалили, сварили, критикували і раділи. Я вам дякую за кожний коментар (а я все читаю ) і хочу всіх привітати з прийдешнім Новим роком! В нас все буде добре! На жаль, привітати особисто кожного не вийде, але ті п‘ятдесят з вас, хто першим залишить коментар і напише свою адресу в особисті повідомлення, отримають поштою листівку”, – написала Катя.
Авжеж, за короткий час 50 підписників неймовірно швидко зреагували, але на цьому кількість вподобань та коментарів не закінчилась. Були й ті, хто з надією хотів отримати особистого привітання від Каті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here