Леся Нікітюк підкорює єгипетські піраміди

0
403

Українська гумористка Леся Нікітюк, не зважаючи на закінчення зйомок у тревел-шоу “Орел і Решка”, все одно продовжує подорожувати і зустрічати нових людей. Ну і, звичайно, Леся не може не розважати свою Інстаграм-аудиторію: зірка ділиться веселими знімками з відпочинку.
“Нарешті я побувала на пірамідах. І я вам хочу сказати… Це просто шикардос! Справді магічне місце, я зарядилась. Тепер піду телефон заряджу,” – написала Нікітюк під одним з фото. 
Відвідати “перше чудо світу” – було мрією гумористки, яка з початку своєї зіркової кар‘єри встигла об‘їздити увесь світ: “В‘їжджаємо на територію пірамід, чесно, я в шоці. В мене сльози на очах”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Нарешті я побувала на пірамідах!!! І я вам хочу сказати…це просто ШИКАРДОС!!! Справді магічне місце, я зарядилась ??Тепер піду телефон заряжу? Ребята, потрясающее место! Рекомендую хотя бы раз вылететь за приделы отеля! Увидеть нечто на нашей планете, зарядиться, почувствовать «тайну» узнать много нового! Путешествуйте???#egypt #cairo #pyramids #каир #пирамиды #сфинкс #лесяникитюк #travel #travelBlogLe #rixos

Публикация от Леся Никитюк (@lesia_nikituk)


Нещодавно Леді Ле відпочивала на Мальдівах, тепер – Єгипет. Куди ж знаменитість поїде далі? Чи повернеться до робочих буднів? А тим часом фани зачаровані оригінальністю своєї улюблениці: “Це шедевр! Просто ідеально!”, “Ти супер! Заряджаюся від тебе позитивом!”, “Це як фото біля килима: якщо в тебе такої немає – даремно жив!”, “Ой, Лесю, звідки в вас скільки прикольних ідей в голові?”, “Фотка вогонь просто!”.
Нагадаємо, у лютому 31-річна Леся Нікітюк розійшлась зі своїм бойфрендом, який був її сусідом. Подробиці їхніх стосунків зірка ніколи не розповідала та не показувала екс-коханого. А у Інстаграмі Леся написала, що вони “розійшлися як в морі кораблі”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here