Леся Нікітюк скуштувала у Китаї диво-настоянки: “Як мене вставило”

0
381
Леся Нікітюк розповіла про китайську настоянку, яку їй довелося спробувати

Відома українська телеведуча, мандрівниця і улюблениця публіки Леся Нікітюк часто радує публіку в Instagram яскравими моментами свого життя. Так, нещодавно красуня вирушила в подорож у Китай, звідки викладає фото своїх пригод, пише Знай.

View this post on Instagram

Я никогда не пробовала наркотики… но я пробовала настойку с Жень Шеня?И я вам хочу сказать что наверное ни один наркотик так не вставляет? «Жень-шень» с китайского переводится как «человек-корень». В Древнем Китае его считали самым полезным для человека растением, способным не только излечить от любой болезни, но даже воскресить из мертвых. Почти как человек Если взглянуть на корень женьшеня, то он отчетливо напомнит нам человеческую фигуру: ну или заспиртованного чужого? О полезностях Жень Шеня! – борется с ожирением – лечение сахарного диабета 1,2 типа. – нейропсихический заболевания – снимает стресс – первый допинг на Олимпийских играх 1972 года? – для женщин ( повышается либидо и качество сексуальной жизни) -для мужчин ( вы поняли что))? Самое главное МОЛОДОСТЬ!!! P.S. Рєбята як мене вставило?Тої ночі ніхто не спав.. ні я, ні моя подруга Оля @koteniatko , ні китаєць …??? Сам китаєць ніколи не коштував настойки, вона простояла у нього 20 років!!! Він так злякався її дії що наступного дня віддав «Чужого» нам? #China #princessofchi
na

A post shared by Леся Никитюк (@lesia_nikituk) on


Так, Нікітюк вже показувала фоловерам, чим її пригощали китайці, а також вона влаштовувала святкову новорічну фотосесію біля вбраної ялинки. А в цей раз поділилася, що скуштувала диво-настоянку, яка її “вставила”.

View this post on Instagram

Santa ? I’m ready ???

A post shared by Леся Никитюк (@lesia_nikituk) on


На новій фотографії у соцмережі Леся сидить за столом і мило посміхається в камеру. На ній темна толстовка, а на голові елемент національного китайського костюма – яскравий величезний капелюх. Перед зіркою на столику стоїть незвичайний графин з тієї самою диво-настоянкою Жень Шень, про яку Нікітюк розповідає в коментарях до фото.


Леся зізналася, що її сильно “вставило” від цього напою. “Хлопці, як мене вставило. Тої ночі не спав ніхто, ні я, ні моя подруга Оля, ні китаєць. Сам китаєць ніколи не пробував настоянки, вона простояла у нього 20 років! Він так злякався її дії, що на наступний день віддав нам”, – розповіла зірка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here