Лобода поправилась через депресію та небажання приховувати стосунки з коханим

0
2411

Тілль відразу ж заявив, що йому ні до чого сімейні відносини, а Лобода, ймовірно народила від нього доньку, вважають фанати. Можливо, Світлана бажає мирного жіночого щастя з коханим чоловіком і більше не може приховувати їхні стосунки. У своєму акаунті в Instagram Світлана Лобода опублікувала відео, на якому красується в блискучому чорному костюмі на одному зі своїх концертів. Проте, не всі шанувальники оцінили її вид та манеру співу.
Багато хто помітив, що вона значно поправилася в області талії і живота. Причиною тому, припускають передплатники, є стресова ситуація, пов’язана з тим, що співачка змушена приховувати стосунки з Тіллем Ліндеманном, тим патче, що він заявив про свою прихильність “вільних стосунків”, а тому їй не варто претендувати на більше, ніж у неї є зараз.


Фанати шкодують Світлану і вважають, що їй просто “не щастить з чоловіками”, адже кожен раз Лободі доводиться залишатися наодинці зі своїми проблемами і дочками, яких вона народжує від улюблених чоловіків. На цей раз Тілль дуже дбайливо проявив себе, коли прилетів до Світлани в лікарню, в яку вона потрапила в зв’язку з операцією на нирках, але пізніше з’явилася інформація про нову подругу Ліндеманна – німецька стилістка, з якою у нього були досить романтичні ранкові фотографії.
Подібний розклад явно не влаштовує Світлану і вона продовжує відвідувати концерти Тілля в надії на те, що він все ж таки зважиться на серйозні відносини, вважають користувачі. Однак, поки цього не відбувається і Лободі доводиться миритися з цим. Таким чином, існує думка, що співачка поправилася саме через депресію та небажання приховувати стосунки з коханим. На думку підписників, вона просто “заїдає стрес”, і насправді це їй тільки шкодить, маючи лише короткочасний ефект заспокоєння.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here