Лобода таємно поїхала до Ліндеманна, але фанати Rammstein все розсекретили

0
992

Хоча Світлана Лобода постійно заперечує стосунки із фронтменом гурту Rammstein, але Тілль Ліндеманн знову покликав її в гості до Німеччини, де він перебуває у рамках турне. Співачка нібито намагається поєднати роботу з відпочинком, але виявилася не надто обережною: її знову помітили в компанії скандального артиста. На таємному побаченні Лобода з’явилася в образі коротковолосої брюнетки.
Зірка прогулялася вулицями, намагаючись не привертати до себе зайвої уваги.Цікаво, що буквально кілька годин до виступу артистки приміщення, де організували концерт Світлани Лободи, оточила поліція. Через службовий вхід пускали тільки за спеціальними перепустками. Потрапити в приміщення змогли тільки ті, хто мав відношення до організації концерту.
Як згодом повідомили інсайдери, такі заходи були прийняті не в цілях безпеки. За їх словами, перед виступом Світлана Лобода зустрілася з Ліндеманном. Пара мило спілкувалася, після чого лідер Rammstein зайняв місце в VIP-ложі, яка була закрита від сторонніх.
Не так давно, щоб розвідати хоч якусь інформацію, журналісти підстерегли Ліндеманна під час виписці артистки з лікарні і поставили йому запитання про роман зі Світланою Лободою: “А про твою подружку Лободу тебе можна запитати?”.
Рок-музикант вирішив всіх ще більше заплутати всіх і, посміхаючись, відповів: “Запитати можна, але я навряд чи відповім. Та й взагалі, мені вже час йти …” Після такого діалогу шанувальникам зірок доведеться знову ламати голову і тільки здогадуватися про істину.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here