“Люблячий татусь”: Сергій Бабкін показав, як доглядає за новонародженим сином

0
408

Актори Сергій та Сніжана Бабкіни тиждень тому стали батьками втретє. І хоч вагітність жінці вдалося приховувати довго, на сьомому місяці подружжя таки розповіло правду шанувальникам, і ті почали очікувати на диво разом з ними. 18 червня на світ з’явився другий син зірок, якого назвали “біблійним іменем” Єлисей, яке “пролунало” Сніжані уві сні з уст 8-річного білокурого хлопчика.
Сніжана народжувала у пологовому будинку “Лелека”, що розташований поблизу столиці, хоч і проживає сімейство постійно у Харкові. Тепер Сергій з дружиною знову зіштовхнулися з безсонними ночами та турботою про новонародженого.
Та Бабкіну, судячи з його світлин у Instagram, це тільки в радість. У stories він показав, як піклується про малюка у колисці, та ще й встигає розважити котиків сімейства. До слова, Сергін був присутній навіть на пологах, а під час вагітності всіляко допомагав дружині та підтримував її.

Сніжана, в свою чергу, також продемонструвала підписникам закулісся сімейного життя. Про те, що Сергій турботливий батько, у шанувальників сумнівів точно не залишилося. У День, коли Єлисей з’явився на світ, Бабкін поширив у своєму Instagram неймовірно чуттєве та відверте відео з монологом, який присвятив коханій Сніжані та новонародженому синові.
Старші діти Бабкіних, Артур та Веселина, наразі відпочивають у літньому таборі, тому, коли повернуться додому, на них точно чекатиме приємний сюрприз. Увесь шоу-бізнес та фани вітають сімейство з поповненням у соціальних мережах.

Упродовж останніх місяців вагітності Сніжана ділилася зі свою Instagram-аудиторією своїми відчуттями, розповідала про свій стан. За словами актриси, вона набрала найбільшу вагу, порівняно з двома попередніми вагітностями. Та, не сумніваємось, що красуня швидко повернеться у форму, особливо, коли слід доглядати за трьома дітками.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here