Марина Боржемська-Узелкова відверто про розлучення з чоловіком

0
1629

Пара розійшлася у грудні минулого року. Для усіх ця звістка стала шоком, адже подружжя виглядало щасливим і виховувало двох дітей. Після розлучення з’явилися чутки про те, що у боксера з’явилася коханка. “Ну, я Славу за руку не зловила,” – прокоментувала ситуацію Марина зі сльозами на очах в інтерв’ю на телепрограмі “Зірковий шлях”. 
За словами фітнес-тренерки, вони познайомились, коли вона йшла з подругою до бібліотеки. В’ячеславу Марина дуже сподобалася, і він почав залицятися до дівчини.  “Він здавався мені дуже самостійним, але водночас таким глибоким і чутливим хлопцем. Мені здавалося, що йому не вистачає любові,” – ділиться спогадами жінка. Коли Марині було 19, а Славі 20, вони одружилися.

Молода пара дуже довго не могла мати дітей. Впродовж 8-ми років вони намагалися завагітніти, і врешті-решт дізналися, що чекають на дитину, як неочікувано в жінки стався викидень. Після цього страшна трагедія повторилася ще двічі. “У той час я, напевно, пройшла всі кола пекла, “– згадує спортсменка.
Потім Марині все ж вдалося виносити дитину і в них з’явився син, якого назвали Роберт. В’ячеслав весь час підтримував свою кохану і навіть був з нею на пологах: “Для мене він був справжнім героєм. Пройти через таке зможе не кожний чоловік”. Пізніше у них народилась донька Олівія.

2012 року у В’ячелава Узелкова стався інсульт. Марина, не покладаючи рук, з ранку до ночі працювала, щоб заробити на лікування чоловіка. Бували й моменти, коли опускалися руки, однак практично ніхто цього не бачив: “Інколи я приходила додому до моєї мами, падала в подушку і дуже плакала, але я боялась, щоб ні в якому випадку цього не побачив Слава”.
Та пара подолала і цю недугу та розпочала нове життя.”Я можу сказати, що це було сильне кохання. Міцне, сильне кохання, яке тривало практично 20 років, ” – з посмішкою каже Марина.

У грудні вся країна дізналась про розлучення пари. “Офіційно ми зі Славою подали до суду ще у вересні 2018 року, коли ми приїхали з проекту. Тоді ми вже не жили у одній квартирі, я переїхала до батьків”.
“Дуже багато всього стало причиною нашого розлучення,” – давати більше коментарів з цього приводу зірка ввічливо відмовилась. Наразі вона проживає у Вінниці у квартирі її батьків з “найдорожчим, що у неї є” – двома дітьми.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here