Маша Єфросиніна у білизні поділилась секретом краси у 40 років

0
493

25 травня Маші Єфросиніній, одній з найвідоміших телеведучих країни, виповнилося 40 років. Час летить швидко, а Маша, здається, зовсім не змінюється: така ж гарна, як і у 30. На своїй сторінці у Інстаграмі зірка розповіла, чого навчив її перший “сорокет”, зазначивши, що чудово виглядати – це важка щоденна праця. 
У сексуальному костюмі, що складається з топу та плавок, 40-річна Маша позувала для українського “Elle”. Ну і, звісно, у такий важливий день її Інстаграм не обійшовся без мотивуючих порад прихильникам. Єфросиніна розповіла фанам, що потрібно робити, аби подобатись собі у дзеркалі:
“Ідіть до лікаря і обстежте весь свій організм (гінеколог, ендокринолог та гастроентеролог в першу чергу)! Знайдіть собі фізичне навантаження до душі!.. Без спорту і руху організм в’яне і розвалюється в рази швидше.. Налагодьте харчування! Їжте те, що продовжить ваше життя, а не вкоротить його. Позбавтеся від поганих думок і злостивості на адресу інших…”
https://www.instagram.com/p/Bx71qeICrLF/?utm_source=ig_web_copy_link
Прихильники зірки в Інстаграмі у захопленні від своєї улюблениці та її життєвої мудрості. Незважаючи на усі перепони на проблеми, Маша змогла взяти себе в руки і тепер демонструє гідний приклад для наслідування.
У свій День народження телеведуча поділилась новим приголомшливим луком: зірка поширила відео, як вона йде на святковий обід готельним коридором. На її обличчі, як завжди, сяє посмішка, а у очах – щастя.


Нагадаємо, що 40-річна Маша Єфросиніна заміжня за бізнесменом Тимуром Хромаєвим. Подружжя виховує двох дітей: дочку Нану та сина Олександра. Судячи з зовнішнього вигляду Марії, важко сказати, що вона коли-небудь народжувала, адже фігура зірки виглядає просто ідеальною. Це вкотре доводить, що Маша слідує своїм же порадам і працює над собою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here