MELOVIN розповів про свої стосунки з TAYANNA

0
2662

Молодий український виконавець MELOVIN, який представлятиме Україну на Євробаченні 2018, відверто розповів про свої відносини з фіналісткою нацвідбору TAYANNA. Про це співак розповів Катерині Осадчій в передачі “Світське життя”.
MELOVIN зізнався, що конфлікту з фіналісткою нацвідбору TAYANNA у нього немає і вони завжди доброзичливо ставилися один до одного.

“З TAYANNA ми завжди перетиналися, ми завжди ставили один одному якісь питання, бажали удачі. Конфлікту між мною і TAYANNA немає. Є конфлікт між мною і кимось там, тому, можливо, хтось вважає мене конкурентом, хтось заздрить, інший ще щось. Я не звертаю на це уваги “, – розповів співак.
TAYANNA другий рік поспіль займає друге місце в фіналі Національного відбору Євробачення 2018. Цього року MELOVIN обійшов співачку всього на один бал. TAYANNA отримала від журі максимальну кількість балів- 6, а від глядачів – 4. А ось MELOVIN отримав від журі 5 балів з 6 можливих, а від глядачів – 6.
Розповів MELOVIN кого вважає конкурентами з фіналістів другого півфіналу Євробачення 2018.
“Я з Одеси. Мене виховувала одеська сім’я. І мене навчили такому факту, який, на мою думку, звучить завжди дивно: “Головний конкурент – це ти в дзеркалі”, – зізнався співак.
Наставник MELOVIN, Ігор Кондратюк планує підтримати співака на міжнародному конкурсі в Лісабоні. Він збирається поїхати на Євробачення 2018, але не в складі офіційної делегації, так як не любить подорожувати за чужий рахунок.
“Я ніколи не дружив з українськими політиками і ніколи не був халявщиком. Я ніколи не літав на матчі київського “Динамо” за рахунок Ігоря Суркіса в його літаку. Я завжди літав сам, навіть, коли це було дуже дорого. Халява – це не моє, тому делегація мене взагалі не цікавить. Мене цікавить – поїхати підтримати Костянтина. Чи зможу я це зробити чи ні, я ще не знаю”, – зазначив Кондратюк.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here