Мережа розкритикувала Ані Лорак за роман із молодим коханцем

0
608

Скандальна українська співачка, що наразі живе та працює у Росії, не так давно пережила болісну зраду та обтяжливе розлучення, як знову повернулась до активного «особистого» життя. Спершу справа обмежилась одними лише чутками стосовно роману артистки із молодим продюсером російського лейблу «Black Star». І тільки днями раніше усі підозри виявились правдою – Ані Лорак поширила у мережі кард із Єгором Глєбом.
Скандальна публікація з’явилась на офіційній сторінці співачки в Instagram і чи не одразу спровокувала шквал обговорення. І, що не дивно, більшість не готова миритись із настільки «негармонійною» парою, як Ані Лорак та Єгор Глєб. Навіть найвідданіші шанувальники артистки переконані, що продюсер не підходить естрадній діві. Та, разом з тим, пагубно впливає на її сценічний образ.

View this post on Instagram

?

A post shared by Ани Лорак (@anilorak) on


Менше з тим, на обурення «мережевих експертів» Ані Лорак аж ніяк не зважає та продовжує поширювати кадри зі своїм молодим бойфрендом. Не так давно світ вразило фото із пристрасним поцілунком новоспеченої пари, як артистка поширила ще один, не менш провокативний кадр. Цього разу Лорак не в обіймах Глєба, а поруч із ним. Хоча й від цього публікація не стала менш резонансною.
Дехто навіть зазначив, що на фото продюсер радше скидається на прислугу співачки, аніж на її коханця. Додали контрасту й образи зіркових партнерів. Вона, тобто Ані Лорак, з’явилась перед прискіпливим оком шанувальників в одному лише шовковому халаті, він, аудіопродюсер Єгор Глєб, постав у образі типового хіпстера-брутала. Ймовірно, зовнішність і є однією із причин невдоволення громадськості черговим романом співачки.


Так чи інакше, не варто оминати повз увагу факт того, що зовсім нещодавно зірці довелось пережити буквально таки публічну зраду свого уже як колишнього чоловіка, Мурата Налчаджіолу. Тож, цькування у мережі може тільки погіршити і без того (ймовірно) хитке положення Ані Лорак.
Ще однією причиною обурення прихильників є, безумовно, серйозна різниця у віці. Нагадаємо, співачці не так давно виповнилось 40, у той час, як її молодому партнеру всього лише 26. Наслідком цього і стали зміни у поведінці артистки та й корекція її сценічного образу загалом. У будь-якому разі, на вкрай чуттєвих кадрах Ані Лорак виглядає щасливою. Й дещо таки натякає на те, що роман може виявитись серйознішим, ніж це здається на перший погляд.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here