“Мій герой”: Тіна Кароль замилувала мережу новими знімками свого 10-річного сина

0
995

Свого сина Венеаміна Тіна Кароль на своїй Instagram-сторінці показує нечасто, а лише з якоїсь особливої нагоди. Цього разу приводом став останній день навчання хлопчика перед літніми канікулами. Співачка показала щасливого Веню у своїх Instagram-stories.
З усмішкою на усі 32, у шкільній формі та зі щоденником у руках хлопчик позував мамі на камеру з неймовірно щасливими очима, адже попереду на нього чекають літні канікули. 10-річний Веня, як відомо, навчається у школі у Великій Британії і доволі таки випереджає за програмою своїх українських однолітків.
Раніше Тіна Кароль розповідала у програмі “Світське життя з Катериною Осадчою”, що Венеамін йшов до британської школи, зовсім не знаючи англійської, однак, йому вдалося її вивчити й адаптуватися дуже швидко. За словами Тінм, він настільки поринув з головою у англомовне середовище, що тепер говорить українською з акцентом.

Нагадаємо, що Венеаміна Тіна народила 18 листопада 2008 року від свого тодішнього продюсера й законного чоловіка Євгена Огіра. У 2013 чоловіка не стало через страшну недугу – рак шлунку.
Тепер Веня – єдиний і найголовніший чоловік у житті співачки, і, як бачимо, Тіна Кароль робить усе можливе, аби дати йому усе найкраще і забезпечити гідну освіту для щасливого майбутнього.
У мережі користувачі відзначають, що він неймовірно схожий на свого батька: буквально обличчя в обличчя. Ще один знімок хлопчика співачка зворушливо підписала словами “Мій герой”.

Хлопчик навчається у Великій Британії вже близько трьох років, і тепер Тіна навідується до нього значно рідше, аніж на початку. Він став доволі таки самостійним і у такому юному віці може подбати про себе у чужій країні. Зрозуміло, що він там не один й за ним доглядають, та не кожна мама б наважилась відпустити свого єдиного сина за кордон у такому віці.
Тіна Кароль, вочевидь, поставила майбутнє сина понад усе. І Венеамін маму не підводить, судячи з того, як співачка по-доброму хвалиться його успіхами. Такі жертви і життя на відстані не стали марними.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here