Четвер, 13 Червня, 2024

Міка Ньютон вперше розповіла, що у неї виявили рак

Співачка Міка Ньютон вже кілька років проживає у Лос-Анджелесі. У кінці 2018 року артистка вийшла заміж. Весілля Міка Ньютон, також, відсвяткувала в Америці. Однак після настільки радісної події в її житті були складні часи. У програмі “Світське життя” співачка вперше заговорила про свою хворобу. Міка зізналася, що останній рік боролася з онкологічним захворюванням. У неї виявили рак яєчника.
“Минулого року був сильний стрес. Я захворіла на рак. Це був рак яєчника. Я вперше це розповідаю. Останній рік був дуже серйозним, емоційним. Я приїхала, щоб показати, що я повністю здорова, все у мене вже добре. Тому я закликаю всіх жінок хоча б раз на рік проходити огляд у лікаря. Дівчата в 33 роки, а стільки мені тоді було, – не хворіють таким. Це більше для дорослих жінок. Ми перевіряли у 4 лабораторіях, ніхто в це не хотів вірити. Але маємо те, що маємо”.
Міка Ньютон розповіла, через які симптоми вона звернулася до лікаря.
“У мене здувався живіт. Я почала займатися спортом, сіла на дієти. Ми тільки одружилися, все прекрасно, я знімалася у рекламах світових кампаній, і тут я відчула, що зі мною щось не те. Операція, потім друга, не вистачило, була і третя. Мій доктор сказала, що труїти мене не будуть, бо я мрію стати мамою. 5 років потрібно, перше три з яких самі такі … не знаєш, повернеться воно чи ні. Але я вважаю, що як себе настроїш, так і буде”.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles