Мішель Андраде показала бекстейдж із власних кінозйомок

0
670


Молода та запальна виконавиця не бачить перешкод перед омріяними вершинами. Українська болівійка не звикла, що поразки можуть зупиняти на шляху до здобуття унікального досвіду. Не побоялась Мішель Андраде ступити на паркет із більш досвідченими зірками української сцени. Не зупинилась юна знаменитість і перед дебютною участю у кінозйомках.
Багато хто переконаний, що співачка просто йде слідом за своєю успішною колегою Надьою Дорофеєвою, солісткою дуету «Время и Стекло». Спершу «Танці із зірками», згодом роль у фільмі. Продюсування Потапа дійшло до конкретної формули популярності? Так чи інакше, це лише непоширена думка «диванних експертів».


Тим часом, Андраде не зважає на сторонні коментарі та впевнено рухається вперед. Хоча й поки не зрозуміло, у якому саме напрямку. Одне зрозуміло напевне – відсутність камер та припинення шоу не змушує молоду зірку ставити крапку на власному розвитку. Так, із танцювального проекту вона вибула. Зате наскільки ж запальний та, разом з тим, професійний танець вона оприлюднила в мережі цими днями.
Можливо, те ж буде стосуватись і акторського дебюту. Принаймні, поки стрічка лише виходить на великі екрани. Так, неабияк зірковий фільм «Продюсер» уже можна переглянути в українських кінотеатрах. Що цікаво, бекстейдж до картини теж уже з’явився у мережі – власне від його героїні Мішель Андраде.

«Ви знаєте, що дивитись у перервах між Євробаченням. Мій новий влог про наш фільм», – заохочує співачка на своїй сторінці в Instagram до перегляду закулісся зйомок «Продюсера», на своєму власному Youtube-каналі.
Так чи інакше, шанувальників артистки вмить зацікавило дещо інше – аж надто миле фото, що стало обкладинкою ролику. На світлині Мішель із Олексієм Дурнєвим. Що ж, чутки навколо життя юної виконавиці почали рухатись у романтичне русло.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here