“Молитись за нього, а не мочити!”: Наталя Могилевська захистила Зеленського

0
768

За результатами екзит-полу Президентом України стає відомий комік та шоумен Володимир Зеленський. Не зважаючи на те, що він набрав вдвічі більше голосів за свого опонента, мережа буквально “вибухає” від критики “Зе!команди” прихильниками Петра Порошенка. Українські зірки у більшості підтримали Володимира, зокрема, співачка Наталя Могилевська, яка у своєму Інстаграмі закликала “молитись за нього, а не мочити”.
Танцюристка опублікувала спільне фото з лідером студії “Квартал-95”, привітала колегу і написала, що вірить у нього. Співачка побажала гумористові сил, витримки та терпіння. “Це безпрецедентний випадок в історії, коли кандидат в Президенти лідирує з таким відривом і в кожному регіоні! Вірю в тебе і в світле майбутнє нашої країни. Ти і твоя команда завжди викликали захоплення своїми досягненнями, але зараз ви стали героями нашого часу. Хочеться вірити, що настала Відлига,” – зазначила співачка.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Володя, поздравляю тебя с победой! Это беспрецендентный случай в истории, когда кандидат в Президенты лидирует с таким отрывом и в каждом регионе! Верю в тебя и в светлое будущее нашей страны. Сил тебе, выдержки, терпения! Ты и твоя команда всегда вызывали восхищение своими достижениями, но сейчас вы стали героями нашего времени. Хочется верить, что Наступила Оттепель. Ps. 21:00 Прочла часть ваших комментариев. Хочется дополнить о том, что путь успешного развития страны всего за несколько лет написан на 134 страницах и получил за это Нобелевскую. Мы можем стать на ноги за 2 года. Все просто и давно описано. Нужно только перестать «деребанить» бюджет и начать использовать во благо стране все, что под землёй, все, что над, ну и саму нашу землю, способную накормить и себя и соседей. Любой из бывших Президентов знал этот путь, но не применил. !!!! До сих пор не удалось национализировать богатства и ресурсы Украины. Я верю в то, что Володя будет пытаться это сделать. Но многим это не понравится. Нам бы молиться за него, а не мочить… #выборы2019 #выборыпрезидента #победа #владимирзеленский #зеленский #весна2019 #президентукраины #zeteam2019 #могилевская #натальямогилевская #украина #україна #ukraine

Публикация от Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya)

Постскриптум зірка написала, що ніхто з попередніх Президентів так і не поставив Україну на ноги: “Шлях успішного розвитку країни всього за кілька років написаний на 134 сторінках і отримав за це Нобелівську. Ми можемо стати на ноги за 2 роки. Все просто і давно описано.
Потрібно тільки перестати “дерибанити” бюджет і почати використовувати на благо країні все, що під землею, все, що над, ну і саму нашу землю, здатну нагодувати і себе, і сусідів”. Володимир Зеленський, каже Могилевська, буде намагатися це зробити.
Однак, у коментарях під дописом розпочався справжній хаос. Хейтери команди Зеленського після цих слів співачки зазначили, що перестали поважати її та її творчість. Частина підписників підтримала Наталю, написавши, що теж вірять у позитивні зміни.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here