Монатік оприлюднив рідкісні фото зі своїми дітьми

0
1705

Усе особисте з часом стає публічним – така проста істина відома кожному, хто бодай якось причетний до шоу-бізнесу. Втім, зовсім не обов’язково, щоб інтимне ставало елементом викривальних матеріалів папараці. Крок за кроком, але Монатік врешті почав ділитись родинними світлинами із громадськістю.

Романтичний хіт «Зашивает душу» із рудоволосою моделлю, що неабияк схожа на дружину мультиартиста – із цього усе починалось. Монатік наважився розповісти про власні почуття та кохання безпосередньо на об’єктиви камер.
Наступний крок – подорож. Співак відправився у мандрівку із сім’єю та, що неочікувано, відзвітувався перед шанувальниками. Розпочав із рідкісного фото своєї коханої.


«Це розкішне волосся й очі кольору молодості… Ці зливи співають лише про хороше, адже зміни трапляються, коли прислуховуються, а ми намагаємось. Скільки побачили, скільки разів ламали, як би сильно не носила нас земля, а це було не дарма», – не обійшовся виконавець без характерного зворушливого підпису.


Згодом, Монатік опублікував на офіційній сторінці в Instagram три майже однакові кадри зі своїми синами. Захід сонця, море, пісок та сімейна ідилія. Хоча й облич на світлинах ніяк не розгледіти, здогадатись не складно, що вони випромінюють щастя.
Артист додав: «День, коли усе зупинилось. Коли працюють лише серця і вигорає фіолетовий з-під змучених повік. Привіт тому, хто протер очі та зрозумів, що це все не сон. Привіт найщасливішій людині у світі».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here