Монатік замилував мережу рідкісним кадром із дружиною

0
556

Дмитро Монатік із тих артистів, що не звикли ділитись подробицями особистого життя. Тільки зрідка невтомний хітмейкер показує світу нечіткі кадри зі своїми дітьми, а ще рідше – демонструє прихильникам дружину. Співак звик уміло відділяти сім’ю та творчість, але інколи одне із іншим таки переплітається – коли ти усю творчість присвячуєш сім’ї.
Хто здогадався, а хто ні, але Дмитро Монатік неодноразово натякав, що його вічною музою є його дружина. Варто зауважити, що аж надто подібна до неї модель уже з’являлась в одному із кліпів артиста, до пісні «Зашивает душу». Тоді «закохана пара» подорожувала Європою та насолоджувалась один одним, чим нерідко займається зіркове подружжя.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

У.В.Л.И.У.В Т. … Выше земли… #SanFrancisco совсем скоро вновь увидимся… #USAtour #Soon

Публикация от Dmitriy Monatik (@monatik_official)


Цими дням Монатік зі своєю коханою, Іриною Демічевою, знову відправились у подорож, тільки-от далеко за межі Європи – за океан до Сполучених Штатів. І хітмейкер чи не одразу взявся за пост на своїй офіційній сторінці в Instagram. Артист таки наважився продемонструвати відпочинок зі своєю дружиною, що він робить неабияк зрідка. Залишається сподіватись, що це тільки початок.
Він, Дмитро Монатік, та його віддана дружина, Ірина Демічева, лише підстрибнули на тлі яскравого мегаполісу – а прихильники чи не одразу взялись за ретельне обговорення настільки «приголомшливої» події. «Круті», «Гарні до неможливості», «Мрійники», «Диско у Сан-Франциско», «Які ж казкові», – і на цьому, що очевидно, кількість компліментів не вичерпується.

Що стосовно власне виконавця, цього разу він публікацію прокоментував не надто вже й багатослівно. Менше з тим, пост вийшов неабияк атмосферним, що не змогли не розгледіти користувачі. «У.В.Л.І.У.В.Т… Вище землі… Сан-Франциско, зовсім скоро побачимось», – підписав Монатік кадр із американського мегаполісу. Звісно, не обійшлось також без локації, Сан-Франциско, та натяку про очікуваний американський тур музиканта.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here