“Моя випускниця”: Віра Брежнєва показала доньку-випускницю

0
2443

На днях прозвучали останні дзвінки – багато 11-класників попрощалися зі школою, в тому числі й діти знаменитостей. В цьому році в число випускників потрапила і старша дочка Віри Брежнєвої, 18-річна Соня Кіперман. Горда мама поділилася спільним фото з дорослою дівчиною на своїй сторінці в Instagram.
На фото вони зображені в сонячній Каліфорнії – Соня живе і вчиться в США. Дівчина вибрала для урочистого дня довгу білу сукню з чорними смугами, також на ній чорні босоніжки та гірлянда з квітів у гавайському стилі. Віра ж позує в чорній майці та білій спідниці, а також білих босоніжках на підборах. Мама та дочка обіймаються і щасливо сміються на камеру.
“Моя випускниця. І нехай не віриться, що сьогодні моя старша донечка закінчила школу, але це таке приємне відчуття – суміш любові, гордості, щемливої ​​туги і захоплення. І сьогодні ще раз переконалася, що найскладніша і відповідальна робота – це бути батьками. Нехай наші діти будуть краще нас, успішніше нас, вільніше нас, щасливіше нас. Вітаю всіх випускників цього року та їх батьків # випуск2019 Ps: наплакалась сьогодні … ” – зворушливо поділилася Брежнєва.

У коментарях Соня мило подякувала мамі. “Мамочка улюблена”, – написала дівчина і супроводила відповідь сердечком.
Сердечка чарівною парочці залишила і зоряна колега Віри, співачка Ані Лорак. А колишня колега по групі “ВІА Гра” Надія Мейхер поділилася милою історією та побажаннями Соні.
“Пам’ятаю, як Соня та мій Ігор колись грали, лазили під столом. А тепер це дорослі діти, які намагаються влаштувати своє життя, знайти професію … Удачі твоїй Красуні! Максимальної реалізації, і неодмінно відчувати себе щасливою та органічною у всьому, що вона буде робити “, – написала артистка.
Інші передплатники приєдналися до неї і залишили безліч теплих слів для Віри та Соні. Багато захопилися зовнішнім виглядом співачки та відзначили, що вони з донькою виглядають, як сестри або подруги.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here