“Мрія кожної жінки”: Олег Винник поширив світлину зі спортзалу

0
648

Найбажанішому артистові української естради у перервах між концертами вдається знаходити час навіть на відвідування спортзалу. Це й не дивно, адже секс-симовол завжди вражав прихильниць своєю фізичною формою та природньою харизмою. Фото з залу 45-річний Олег Винник поширив у Інстаграмі.
Фірмова зачіска, чорна майка та штани – образ Олега для занять спорту невибагливий, зате дає можливість шанувальницям чудово роздивитися його тіло. У руках співака – млинець зі штанги. “В спорті головне – не зупинятися. Бадьорого ранку!” – написав улюбленець українських жінок під світлиною.


“О Боже, який мужчина. Мрія кожної жінки”, “Ти такий милий”, “Олежко, ти найулюбленіший, найкрасивіший, найчарівніший, найпривабливіший, для мене ти золото”, “Олег, молодець, форму тримаєте”, “Ти стимул для наших дам”, “Не тільки співак, а ще і качок”, “Вау! Новий формат. Тепер не тільки жіночий натхненник, а й гідний приклад для молодих людей”, “Ви найкращий”.
До слова, раніше Олег Винник повідомив, що вже у травні на нього та команду чекає європейський тур. А у червні розпочнеться серія стадіонних концертів з програмою “Роксолана”. Кліп з однойменною назвою співак опублікував 28 лютого. У Youtube відео переглянуло майже 550 000 юзерів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here