“На стилі”: Потап і Настя показали власний total look

0
543

Ніхто би й не подумав, а вони зробили. Після розпаду культового дуету «Потап и Настя» виконавці продовжили свою кар’єру із небувалим розмахом. Вона, тобто Настя, взяла собі псевдонім NK та підкорила міжнародні чарти сольними хітами. Він, власне Потап, впевнено подався до сфери продюсерства та ще й власний бенд організував.
Вони більше не разом у ролі колег по сцені, зате творчу співпрацю припиняти не збираються. Не знати, чи винятково творчу. Шанувальники, як і раніше, підозрюють імениту «пару» у стосунках. Зараз навіть не мовиться про заголовки із жовтої преси про давній шлюб чи спільних дітей. Не одноразово «колеги» були помічені за підміною фактів.

Начебто двоє відпочивали на одному і тому ж пляжі, жили в одному готелі, зате «жодного разу не пересікались». Винятково дружба та робочі відносини – ось що їх об’єднує, принаймні на широких загалах. Так чи інакше, пара врешті не вагається перед публікацією чергових спільних кадрів, що безумовно піділлють масла у полум’я пліток.
На цей раз, потенційні коханці поділились зі своїми прихильниками світлиною із категорії «стилю». Іменитий продюсер висвітлив на своїй офіційній сторінці в Instagram спільне із Каменських фото. Стилю не бракує, запалу теж. Хоча й, здавалось би, жодних натяків. Але інстапідписники усе додумали самі, що звично.

View this post on Instagram

On the Block @kamenskux #nk#птп

A post shared by Oleksii Potapenko (@realpotap) on


Люди потішились із нового спільного фото Потапа і Насті, а виконавці, у свою чергу, нічого не заперечують. Ба більше – обоє вбрались в образи, що аж надто пасують один до одного. Єдина кольорова гама, вдале поєднання непоєднуваних елементів та ще й загальна атмосфера кадру не дозволяє заперечити, себто «між ними нічого немає». Принаймні, такий ефект фото справило на громадськість.
Потапенко прокоментував свою екстравагантну публікацію недвозначно: «On the Block». Що зрозуміло, репер нічого не планує пояснювати. Тим паче, вкотре обговорювати тему його стосунків із підопічною Каменських. Лише стиль і під’їзд. І екс-учасники дуету «Потап и Настя».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here