Надя Дорофеєва поділилась зухвалим кадром без макіяжу

0
353

За лічені дні до прем’єри саме час нагадати про себе шанувальникам. І як це можна зробити краще, аніж поширити провокативні кадри у мережі. Допоки на вихід нового кліпу залишається тільки очікувати, співачка уже користується злетами популярності на своїй офіційній сторінці в Instagram. А вся справа в одній невимушеній світлині Наді Дорофеєвої без макіяжу.
Учасниця дуету «Время и Стекло» завжди вміла добряче хайпанути перед гучною прем’єрою нової відеороботи. Якщо цього разу жодних відео із залаштунків не було, співачка змогла знайти «швидке рішення», зробивши одне просте фото до свого чергового концерту, що відбувся в Одесі. Разом з тим, Дорофеєва буквально таки прикула увагу прихильників «родзинкою» світлини.


Вбралась для «домашнього» фото співачка у звичну футболку із кумедним принтом, розбавивши загальний образ драйвовою мімікою. Результати не змусили на себе чекати. Чи не одразу у мережі розпочався шквал обговорень. Звісно, не обійшлось без компліментів найвідданіших прихильників зірки. У будь-якому разі, Дорофеєвій вдалось підготувати хорошу основу для прем’єри.
І тільки згодом артистка пошила на своїй сторінці в Instagram черговий анонс стосовно нового драйвового треку за назвою «VISLOVO». Варто зауважити, що кліп до літньої композиції з’явиться на офіційному каналі гурту на YouTube уже завтра зранку. За словами Наді Дорофеєвої, уже о 9:00 ролик повинен вийти у мережу. А поки залишається тільки здогадуватись, що підготують для глядачів артисти цього разу. Що не складно зробити, зважаючи на відеоанонс.

Зрештою, можна ще довго шукати причини тих чи інших рішень музикантів. Так, реклама на кожному кроці. Але від цього не варто уникати того, чим артисти намагаються ділитись зі своїми глядачами просто так, без зайвих причин. Єдине, що важливо – те, наскільки виконавці кайфують від того, що вони роблять. А від своєї роботи Надя Дорофеєва, без жодних сумнівів, у захваті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here