Надя Дорофеєва розмилувала мережу кадрами із Дантесом

0
406

Іменита українська співачка та учасниця дуету «Время и Стекло» вкрай рідко публікує кадри зі своїм зірковим чоловіком Володимиром Дантесом. Втім, коли таке трапляється, прихильники не можуть стримати захвату від побаченого. Цей раз не став винятком. Надя Дорофеєва нарешті оприлюднила у мережі перші світлини зі своєї романтичної подорожі.
Хто не чув, співачка на кілька днів відправилась до Амстердаму – зі своїм чоловіком Володимиром Дантесом. Спеціально до свого дня народження культова для українців артистка запланувала європейську подорож. Звичайно, без зворушливих публікацій у її профілі в Instagram не обійшлось. Що не кадр – емоцій більш ніж здатна відобразити фотографія загалом.


«З кожним роком я відчуваю себе усе щасливішою! Це все завдяки людям, які поруч. Я дуже вдячна кожному, хто підтримує і вірить у мене. У свій день я лише хочу сказати вам усім дякую! Дякую моїй сім’ї, моїй творчій сім’ї, моїм друзям і, звісно, шанувальникам, які завжди зі мною», – прокоментувала неабияк особливий день у своєму житті Надя Дорофеєва.
Не обійшовся без кількох зворушливих слів у мережі і зірковий чоловік співачки, відомий український телеведучий Володимир Дантес. Артист зазначає, що кохання у наш час відшукати вкрай легко. «Любов із роками стає усе важчою, говорять люди. Але, у моєму випадку, легшого у світі не існує. Для Дорофеєвої, можливо, це справа не із найлегших, оскільки я далеко не подарунок», – зізнається Дантес.


А також, телеведучий додає: «Ця маленька дівчинка робить мене щасливим кожну мить. Дякую тобі за найкращу версію мене! Дякую тобі за кохання!!! Із днем народження, моя надія, із днем народження, Надя». У будь-якому разі, складно не відчути усієї глибини любові, яку Володимир Дантес спробував висловити крізь своє привітання коханій дружині. І юзери це відчули, про що свідчить незліченна кількість емоційних коментарів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here