“Нарешті”: Світлана Лобода показала свою однорічну доньку (фото)

0
1455

Українська співачка Світлана Лобода нарешті показала свою молодшу дочку Тільду, в якої нещодавно виповнився рік.
Зворушливе фото співачка опублікувала на своїй сторінці в Instagram. “Нашій любові 1 рік. Тільда”, – підписала знімок Лобода. Передплатники співачки стали активно вітати дитину з днем ​​народження. “Так швидко час пройшов”, “Солодкість. Вітаємо смачну дівчинку”, “Пампушка”, “Уже?! Така велика. Щастя їй і здоров’я!”, “Дві кішечки”, “Здоров’я малятку і мамі”, – пишуть в коментарях.

Також співачка Світлана Лобода, яка живе і гастролює в РФ, викликала суперечки в мережі своїм новим фото. У своєму Instagram співачка опублікувала архівне фото з того часу, коли вона була вагітна молодшою дочкою Тільдою. “Невблаганно швидко проходить час, і наша Тіля вже бігає”, – підписала знімок Лобода.
Багатьох користувачів таке фото збентежило, вони звернули увагу на руки співачки. “Що з руками?”, “Який жах”, “А для чого взагалі виставляти таке фото?”, “Руки наче накладені”, “Чужий”, “Руки такі страшні”, “Чиї руки?” “Виглядає як личинка”, “Жах! Таке на весь світ викладати. Сором”, – пишуть в коментарях.


Однак фанати співачки стали на її захист. “Та що ви засуджуєте руки або щось інше, головне душа дуже чиста і добра”, “Все добре з фото, вагітна природна жінка. Дивно, хто дивиться на руки, на мізки свої подивіться краще”, “Люди, будьте добрішими! Невже це заздрість говорить або просто зло!”, – пишуть підписники. Деякі подумали, що Лобода вагітна втретє.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here