Настя Каменських поділилась результатами виснажливих дієт

0
437

Популярність іменитої учасниці дуету «Потап и Настя», як не дивно, тільки набрала обертів після закриття багаторічного проекту та початку сольної кар’єри. Що цікаво, із такої цілковито нової сторінки у житті Насті Каменських трапилось чимало змін, і не всі вони мають безпосереднє відношення до музики.
Складно не зауважити, настільки самобутнім став її стиль виконання. Ба більше, під новим творчим псевдонімом NK артистка досягнула небувалих для української сцени висот. Каменських подалась до Америки та здобула популярності там, далеко за межами своєї країни. І справа не тільки у хайпових треках, але й у досконалому володінні іспанською мовою.


Анастасії таки вдалось вдало підхопити хвилю трендового стилю виконання та не залишитись обабіч великої естради. Звичайно, не обійшлось без підтримки її колишнього колеги та нинішнього продюсера Потапа. А чутки навколо їх ймовірного роману тільки підлили масла до полум’я її успіху. Про неї не забули. До того ж, хіти від Насті Каменських продовжують лунати на усіх радіохвилях.
Варто зауважити, що серед українців її популярність не вичерпується. Не так давно іспаномовний мегахіт співачки «Peligroso» зайняв ТОПові позиції серед іноземних чартів «за танцювальністю». Так чи інакше, це тільки початок. Й «нашими» треками Каменських полоняє усі танцювальні паркети країни. Окрім цього, співачка пристойно накручує собі рейтинги у мережі.

Чи не одразу після початку сольної кар’єри Каменських активно взялась за свої «пишні форми». Як результат, славнозвісний силует учасниці культового дуету «Потап и Настя» залишився позаду разом із власне дуетом. А сьогодні вона вражає іншим. Артистка залишила позаду третій десяток та двадцять зайвих кілограмів, про що не соромиться говорити у мережі.
Цими ж днями вона оприлюднила у сторіс кадр «до». Точніше – «чотири роки тому», що неабияк яскраво ілюструє виснажливу роботу Каменських над собою, своїм тілом та комплексами. На щастя, їй вдалось відшукати у собі силу волі та досягнути бажаного. Відтак, зараз чи не щодня на офіційній сторінці Каменських в Instagram з’являються її вельми пікантні кадри як результат тривалих та виснажливих дієт.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here