Настя Каменських засвітилася на обкладинці Cosmopolitan

0
695

Третій десяток – не вирок, що впевнено доводить одна із ветеранів українського шоу-бізнесу Настя Каменських. Здавалось би, після закриття проекту «Потап и Настя» усе повинно було би піти на спад. Але ж, на превеликий подив, ситуація склалась протилежним чином.
І зараз співачка під оновленим псевдонімом HK продовжує вражати вітчизняного глядача і не тільки. Не минуло так багато часу, відколи Каменських повернулася зі свого американського туру, як її популярність досі дає вражаючий фітбек від слухача іноземного. Втім, не тільки іспаномовними треками співачка б’є усі рекорди хітовості. Остання пісня під промовистою назвою «Попа, как у Ким» теж не залишилась пасти задніх, якщо висловлюватись м’яко.

На додачу – чутки про стосунки із екс-колегою по сцені та теперішнім продюсером Потапом. За цим усім Настя Каменських, як завжди, спостерігає осторонь із неприхованою посмішкою – на цей раз, із модного глянцю Cosmopolitan. Так, співачка вкотре знялась для фешн-журналу. Хоча й поки не з’явилось жодної інформації у мережі на предмет того, очолить вона обкладинку чи ні.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

@cosmopolitanukraine ?

Публикация от NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)


Сама ж Каменських не поспішає коментувати «невимушену» публікацію на своїй офіційній сторінці в Instagram. Додала лише одне – посилання на мережеву версію глянцю. Чорний топ, яскрава спідниця, характерна «латинська» засмага та широка посмішка – деякі речі залишаються незмінними. Відтак, як би Настя не намагалась розпрощатись із собою колишньою, вона розвиває ту себе, яку ми колись так полюбили.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here