“Неможливо відвести погляд”: Тіна Кароль без макіяжу

0
1617

Червоні губи, кокетливо підведені очі та звабливі локони – такою ми звикли бачити по-особливому жіночну Тіну Кароль. Втім, це історія зовсім не про «увиразену» красу. Зрідка, але таке трапляється, що артисти публікують свої фото цілковито без мейку. Кароль не стала винятком.
Тенденція природньої краси не перший рік поширена серед голлівудського зіркового бомонду. Відтак, зовсім не складно знайти на офіційній сторінці в Instagram чи не кожної зірки зі світовим іменем так званий «домашній» кадр.


Іменита українська співачка вдало підхопила модне віяння. Але, не на цей раз. Фотографія із Кароль без макіяжу з’явилась на фан-сторінці зірки. Тим не менш, ефект вийшов не менш вражаючий.
Знаменитість, якій не так давно виповнилось 34 роки, таки зуміла вразити своєю зовнішністю, непідвладною часу. Шанувальники навіть не намагаються стримати захвату. Майже одразу після публікації світлини у соціальних мережах спричинився шквал коментарів, точніше, комплементів в адрес української артистки.

«Красуня», «неймовірна» та ще безліч подібних означень інстакористувачі залишили під постом до здавалось би непримітного фото. Тіна Кароль у студії звукозапису, вбрана у білі штани, білу кофтинку та кросівки. Усе звично та буденно, окрім реакції прихильників.
На ще одному фото співачка демонструє іншому виконавцю Девіду Аксельроду (псевдонім Володимира Ткаченка) власне процес звукозапису. Теж у форматі «without makeup».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here