“Ніякого одягу, лише пір’я”: Даша Астаф’єва взяла участь у зйомці на даху

0
464

Мало кому із представників зіркового бомонду досі вдається вловлювати тонку грань між естетикою та вульгарністю. Що ж, популярній українські виконавиці Даші Астаф’євій це завжди вдавалось. Була вона учасницею провокативного гурту «NikitA», чи взялась за розвиток власної сольної кар’єри – смак завжди для артистки був першочерговим, навіть тоді, коли за мету був епатаж.
Цього разу обійшлось без винятків. Співачка вирішила взяти участь у спокусливій фотосесії у нижній білизні, тільки-от від звичних усім студій Астаф’єва відмовилась, стомилась. Знаменитість вирішила для себе чітко – буде фотографуватись у безлюдному, але неабияк живописному місці. Фотографам не залишилось нічого іншого, як взятись за реалізацію чергової примхи знаменитості.


Як виявилось, не дарма. Мережа досі не може натішитись результатами останньої зйомки співачки, кадри із якої вона оприлюднила на своїй офіційній сторінці в Instagram. З огляду на локацію, фотосесія проходила у Києві. Здогадатись про це було вкрай складно, зважаючи на те, наскільки архітектурні краєвиди нагадують чи то Париж, чи Санкт-Петербург.
Даша Астаф’єра для реалізації чергового творчого задуму наважилась не тільки вкотре оголитись на камеру, але й позувати на краю одного із київських дахів. Це було того варте – тло позаду співачки виявилось неймовірним, особливо вдало загальну атмосферу доповнила обробка. До цілковито чорного вбрання виконавиці фотографи ще й наклали чорно-білий фільтр. Чим вам не Джолі серед Парижу?

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Пати-неглиже с @anka_fateeva . Угадайте этаж. #mua @mogila_tatiana #outfit @nazardidyk

Публикация от Даша Астафьева (@da_astafieva)


Стосовно образу співачки, усе виявилось доволі таки типово. Даша Астаф’єва обійшлась без, так би мовити, зайвих елементів одягу, залишивши тільки нижню білизну та чудернацький плащ із чорного пір’я. Відтак, часом складається враження, що подібним рішенням виконавиця наважилась радше приміряти костюм ворони, аніж використати модний елемент аутфіту, що не виключено. Менше з тим, загальна атмосфера склалась якнайкращим чином.
Звісно, київськими дахами співачка крокувала босоніж. Зачіску для зйомки Астаф’єва обрала звичну, із макіяжем теж вирішила нічого не робити – схилилась у бік нюдового, «природнього» варіанту. Прихильники, тим часом, не можуть оговтатись від настільки естетичних кадрів за участі свого зіркового кумира. Дехто навіть нарік фотосесію Астаф’євої «у стилі Майстра і Маргарити».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here