Нова зачіска Дорофеєвої змінила зірку до невпізнання

0
860

Новий рік – нові починання. Успішно чи ні, але іменита солістка дуету «Время и Стекло» наважилась на чергові зміни. Не так давно зірку було помічено із коротким каре та перефарбованим волоссям. Що ж, відтінок залишився таким, як був раніше. Точніше – останні дні. Тим не менш, із укладкою Дорофеєва як ніколи поекспериментувала.


Дрібні та густі кучері стали частиною оновленого образу поп-виконавиці. Хімічна завивка чи лише тимчасова примха? Поки не відомо жодних деталей. Винятково лаконічний підпис: «Добрий ранок та із Новим Роком! Ну, як ви там? Мій 2019 рік почався із нової зачіски і чудового настрою».


Що ж, роль коханки Зеленського співачка зіграла успішно. Акторський дебют – позаду, адже «Я, Ти, Він, Вона» уже на екранах українських кінотеатрів. Втім, не лише зовнішністю, але й оновленим репертуаром дивує Дорофеєва напередодні нового року.
Нагадаємо, днями раніше вийшла перша за тривалий час по-справжньому лірична та чуттєва композиція від гурту «Время и Стекло». Трек «Фінальні титри» можна знайти на офіційних сторінках в Youtube та Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here