“Новий кавалер?”: Леся Нікітюк похизувалась ранковим букетом

0
1032

Не вперше у мережі з’являються звабливі світлини із Лесею Нікітюк «у головній ролі». Знатна українська гумористка нерідко за власної ініціативи займається подібним хайпом, що тільки приваблює її шанувальників. Втім, ніщо не цікавить громадськість більше, ніж особисте життя зірки. Цього ж разу Нікітюк не на жарт розпалила допитливість прихильників.
Здавалось би, не так давно знаменитість вперше заговорила про особисте життя. Спеціально для «світського» інтерв’ю із Катериною Осадчою телеведуча зізналась, що зустрічається зі своїм «сусідом». Так це чи всього лише кумедне означення для чогось більш серйозного – це завершилось. Принаймні, про це заявила власне Леся Нікітюк.
Жодних зайвих подробиць як «до» розриву стосунків, так і після. Навіть імені телезірка не назвала, що дивно, зважаючи на її близькість до народу. Так чи інакше, коментар виявився більш ніж байдужим. До того ж, за кілька днів мережу вразило наступне – пікантне фото знаменитості у ліжку. Шанувальники чи не одразу запідозрили жінку у нових стосунках.


Хоча й, варто зауважити, публікацію Нікітюк подала у форматі рекламної. У будь-якому разі, складно не розгледіти величезного букету орхідей поруч із зіркою. Ймовірно, квіти телеведучій подарували шанувальники. Але вони ж миттєво спровокували у мережі шквал обговорення: знайшла Нікітюк собі нового бойфренда чи ні.
Світлина вдалась аж надто романтичною. Шовковий пеньюар та загадкова посмішка на обличчі зірки вдало доповнили загальну композицію кадру. «Натяк на чоловіка?», – не стримались юзери. «Сама жіночність», «Шикарна», «Красуня», – компліментів під звабливою світлиною теж більш ніж вдосталь.
А поки, залишається одне – очікувати на реакцію Лесі Нікітюк на подібні підозри з боку шанувальників. Цілком ймовірно, що подібним кадром знаменитість поділилась не випадково. Допитливі підписники зірки переконані, що вона їх заінтригувала умисне. Час покаже.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here