“Оголосила війну сексистам”: Оля Полякова пішла у політику

0
512

І вона туди ж – вигукують ті, що не готові миритись із шоу-бізнесом у політиці. А Полякова, у свою чергу, продовжує гучно заявляти про себе як жінку, що змінить патріархальні правила гри у Верховній Раді. Її заява була не менш неочікуваною, ніж передноворічна промова Володимира Зеленського. У результаті, він став президентом країни. Але що чекає на епатажну співачку?
Минули лічені дні з моменту публікації відеозвернення, а Полякова знову вдалась до комунікації зі своїми потенційними виборцями. Про створення власної політичної партії заявила, можна вже й до піару вдаватись. А хто на цьому знається краще, аніж іменита українська співачка. Відтак, вона вже й кілька роликів встигла зафільмувати, і у студії Громадського побувати.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Оля Полякова заявила про те, що йде в політику та створює жіночу партію. Чи відмовиться від музичної кар’єри заради політичної, чи бачить своїми соратниками Володимира Зеленського та Святослава Вакарчука? А також про гендерну рівність, ставлення до абортів, війну з ЖЕКом та що співачка відповіла хейтерам — в ексклюзивному інтерв’ю Громадському.

Публикация от Оля Полякова (@polyakovamusic)


Стосовно другого, там Ольга Полякова таки спробувала розставити усі крапки над «і» перед ошелешеними прихильниками. Як зазначила співачка, за історію української незалежності створювалось безліч жіночих партій, але жодна із них не потрапляла до складу парламенту. Вона планує це змінити. Як? Впізнаване обличчя, за її переконанням, зробить свою справу. А згодом вже у дію вступить програма політичної партії.
До першочергових цілей Ольга Полякова відносить добробут країни загалом. Жінка переконана, що тільки за злагодженої та прозорої роботи владного апарату жодних демографічних проблем чи питань міграції не виникатиме. Друге, на що буде орієнтуватися партія співачки – це права жінки. Артистка, що в основу своєї творчості заклала об’єктивізацію жіночого тіла, планує всіляко її викорінювати в українському суспільстві.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

С днём блондинок! Давайте делать мир светлее!?

Публикация от Оля Полякова (@polyakovamusic)


Цілком ймовірно, що кар’єра співачки і є тим саркастичним перформансом за права жінки. Менше з тим, про це залишається тільки здогадуватись. Тим часом і без хейтерів не обходиться. Ненависники не припиняють вказувати жінці, «де її справжнє місце», що вкотре ілюструє наявність розподілу соціальних ролей між жінкою та чоловіком в Україні. Це і намагається донести Полякова своїми політичними зверненнями. Хоча й, у силу досвіду, їй не завжди вдається робити це влучно.
На щастя, знайшлись й ті, що підтримали знаменитість у настільки серйозному рішенні. Ба більше – і Полякова теж встигла зачепити теми, які складно оминути повз увагу. Мовиться про питання законності абортів, сексуальне виховання дітей та сприйняття жінки у суспільстві загалом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here