Олег Винник з келихом шампанського захопив прихильниць своїм новим знімком

0
953

Олег Винник, який 31 липня відсвяткував свій день народження, захопив фанаток своїм новим фото. На знімку він постав у білосніжній сорочці з келихом шампанського. Секс-символ українського шоу-бізнесу позує на тлі морського пейзажу, куди він, очевидно, відправився відсвяткувати особливий день.
Шанувальниці бурхливо відреагували на свіжий знімок артиста. Вони захопилися його красою й елегантністю. “Ай, як прекрасно!”, “Боже мій, як можна бути таким прекрасним?”, “У мене відняло дар мови від цього фото. Занадто прекрасно.” , “Котя, давай разом вип’ємо за мрію!”. Згодом співак записав відеозвернення до прихильниць, а також для всіх тих, хто його привітав з днем ​​народження.
//www.instagram.com/p/B0oNq58Asva/
“Друзі! Вчора ви мені подарували багато щастя і любові. Сьогодні я відправляю свою любов вам!!! Дякую всім за ваші поздоровлення і побажання”, – написав Олег під відео. Артист подякував всім за привітання і відпустив кульки, а також цокнувся келихом з друзями, які оваціями проводжали кульки в небо.
“Хочу запустити ці кульки, щоб моя любов долетіла з цього прекрасного острова, до речі, велике спасибі моїм друзям за такий відпочинок. Нехай буде любов в нашій країні, щастя і мир. Люблю вас”, – сказав Винник.
//www.instagram.com/p/B0oVV1AHdUb/
Шанувальники виконавця подякували йому за прекрасне відео і такий добрий та душевний пост. Вони продовжили вітати співака з його днем ​​народження, який він святкував 31 липня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here