“Які гарненькі!”: Олена Кравець показала обличчя своїх двійнят у День їхнього народження

0
486

19 липня стало особливим Днем у сім’ї зірки “Кварталу-95” Олени Кравець. Три роки тому на світ з’явилося двоє її молодших дітей: донька Катерина та син Іван. Сьогодні, з нагоди особливого дня, гумористка на своїй сторінці у Instagram показала світові обличчя двійнят, які старанно приховувала з дня їхнього народження.
Білокурих Катерину та Івана Олена у привітанні зворушливо назвала “мої Кравчата”. На фото малюки лежать з мамою у постелі, обіймають її та щиро сміються. Зворушливий допис за декілька годин став найпопулярнішим на сторінці головної жартівниці країни.
Підписники взялися за привітання двійнят у коментарях: “Які гарнесенькі! Вітаю!”, “З Днем народження вас, красиві, щасливі, нові люди”, “Які солоденькі”, “Щасливе фото”, “Оу, мімімі. Леночка, зі святом Ваших сонечок, нехай ростуть здоровими і щасливими! І вас з чоловіком частіше радують”, “Любові, сміху, здоров’я і радості”.


Варто зазначити, що раніше Олена Кравець своїх двійнят показувала у мережі лише ззаду. Їхніх облич ніколи не було видно, вочевидь, 42-річна жартівниця хотіла зберегти для малюків максимальну приватність та вберегти від надмірної публічності у такому віці.
Зараз, коли Катерині та Івану вже по 3 роки, саме час показати маленьких “чомучок” своїм фанам, які так довго чекали на віртуальну зустріч з ними. Олена частенько дразнила підписників зворушливими кадрами з дітьми і ось, врешті-решт, відкрила таємницю. Малюки виявилися дуже “няшними” і схожими на свою зіркову маму.


Нагадаємо, що окрім двійнят, Сергій та Олена Кравці виховують доньку Марію, якій вже 16 років. І хоч дівчинка ще підліток, вона вже живе окремо від батьків зі своєю подругою. На думку Олени, це стане хорошою школою життя для доньки, а вони, батьки, в свою чергу, їй довіряють на всі 100 відсотків.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here