Олена Шоптенко святкує свій день народження

0
521

Майстер спорту, чемпіонка світу і хоеограф-постановник – це все про Олену Шоптенко, яка святкує свій тридцять перший день народження. Відтепер Шоптенко не лише успішна танцівницюристка, але й хороша мама та дружина. Сьогодні Олена розповла трохи про себе та свій не легки шлях.
Батьки Олени були бізнесменом та лікарка, мама віддала дочку на танцювальну студію вже у 6 років, окрім цього Олена ходила ще на заняття з англійської та німецької. І як всі діти Олена обурювалась, що мала аж три додаткових ”школи”, коли інші учні лише одну.

Спершу ніхто й подумати не міг, що Олена зможе досягти чогось більшого. Та й сама танцівниця говорить про те, що танці були для неї хоббі. У 12 років Олена стала чемпіонкою Києва з бальних танців, дівчинка відчула, що таке справжній успіх. В той час вона відчула, що таке заздрість однолітків, але Шоптенко каже, що це лише загартувало її характер.
Олена Шоптенко на відмінно закінчила столичний ліцей і поступила в університет на економіста. У Олени уже було чимало наогрод за плечима, однак у 2007 році дев’ятнадцятирічна дівчина перемогла із Зеоенським на ”Танці з зірками”. Ця перемога вплинула на її подальшу кар’єру.

View this post on Instagram

Вчера моему самому большому счастью было целых 6 месяцев. Шесть месяцев обучения от самого лучшего учителя за всю мою жизнь. Спасибо тебе, что учишь любить, принимать и быть счастливой в любых обстоятельствах, находить силы в совершенно бытовых вещах и лететь… домой! ? А главное, что научил не стремиться к звёздам, а ценить те, что рядом и вокруг меня. С половинкой дня рождения тебя, сынок!

A post shared by ALENA SHOPTENKO (@alena_shoptenko) on


У другому шлюбі із Олексієм Івановим Олена народила первістка. Нещодавно йому виповнилось шість місяців, про це зіркова танцівниця сповістила в інстаграмі. Хлопчика назвали в честь батька Олексій. Після народження сина Олена на деякий час покинула танці, щоб владнати проблеми із здоров’ям.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here