Ольга Фреймут повисла на краю “прірви” заради етикету

0
239

Ольга Фреймут заінтригувала прихильників новим марафоном з етикету
Ольга Фреймут – українська телеведуча, яка прославилася і оскандалилася роботою в проекті “Ревізор”. Оля вже давно не працює в цій програмі, але репутація у неї залишилася ще з тих часів. Телеведуча вже попрацювала і в інших проектах, а тепер вирішила розвивати свій блог в Instagram. Тепер вона вчить українців етикету в мережі, навіть окремий хештег придумала для цієї рубрики.View this post on Instagram

Робота над марафоном забирає багато сил. Але вона дарує стільки щастя. Іноді виникають сумніви, чи варта моя нова справа затрачених зусиль? ⠀ Адже на телебаченні було все зрозуміло – відзняли проект, отримала зарплату -і живу собі, насолоджуючись популярністю. ⠀ Тепер багато працюю, аналізую, вчуся. І відчуваю цю невидиму вашу підтримку. Читаю ваші відгуки – і вони окриляють. ⠀ Мої книги та марафони з етикету залишаться після мене. Зараз, як ніколи до цього, розумію, що створюю щось особливе. Впевнена, знайдуться послідовники ідеї, які нестимуть у світ прекрасне. ⠀ Я дуже хвилююся, що через клопоти хтось з вас може не потрапити на марафон «Стосунки за етикетом». Знайдіть час – і я гарантую, що не пожалкуєте. ⠀ У вівторок починається марафон, перший тиждень буде безкоштовним. А вже в четвер відбудеться прямий ефір, в якому відповім на ваші запитання.

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on


А у своєму новому посту на тему етикету Ольга заінтригувала фанатів мережевим марафоном “Відносини з етикету”. “Я дуже хвилююся, що з-за клопоту хтось із вас може не потрапити на марафон “Відносини з етикету”. Знайдіть час – і я гарантую, що не пошкодуєте. У вівторок починається марафон, перший тиждень буде безкоштовним. А вже в четвер відбудеться прямий ефір, в якому відповім на ваші запитання”, – розповіла Фреймут. Фолловери не пройшли повз і почали обговорювати нову публікацію телезірки, багато хто вже з нетерпінням чекають її марафон.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here