Ольга Фреймут вийшла з чоловіком на публіку

0
2363

Перша українська панянка надто заклопотана своїми справами, щоб показувати громадськості дітей та чоловіка. Втім, і раз на рік бувають винятки. На офіційному блозі телеведучої в Instagram з’явилась її світська світлина із коханим Володимиром. Як відзначили у коментарях шанувальники, чоловік на фото аж надто схожий на давнього колегу Ольги – Сергія Притулу.


На червоній доріжці пара зустрілась на честь грандіозного L’Officiel Red Shoes Dance by Mercedes-Benz. «Ми так мало виходимо на люди. Але після такого вечора нагадалося безтурботне минуле, де я ще не багатодітна мама. І ми щойно закохалися. І навколо стільки друзів» – поділилась Фреймут власними враженнями від заходу у соціальних мережах.
А також телезірка додала, що не варто забувати про спільне проведення часу зі своїми близькими, адже «життя минає надто швидко».


Начебто «не надокучливо» під завершення ліричного посту Ольга зазначила, що вдягла «ніжну сукенку» від розкішного італійського бренду Philosophy. До слова, наразі іменита телеведуча та багатодітна мама заклопотана перекладом власних книг. Незабаром «Кажан Жан» стане доступним для німецьких дітлахів. Авторка також планує переклад «Етикету» та «Школи Пані Фреймут» – польською мовою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here