Ольга Фреймут виклала чуттєве фото з чоловіком

0
788

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут, нещодавно опублікувала нове фото зі своїм чоловіком Володимиром Локотком, генеральним директором Нового каналу.
Світлина дуже сподобалась фанатам ведучої, вони залишили безліч теплих та приємних коментарів. Нове фото Ольга Фреймут опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

На спільному селфі Ольга дивиться у камеру разом зі своїм чоловіком. Телеведуча лаконічно прокоментувала знімок за допомогою емоджі-серця.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on


Прихильники Фреймут були у захваті від фото і помітили схожість між чоловіком та дружиною. “Говорять, якщо люди схожі, отже вони половинки. Щастя вам! Приклад нереальної цілеспрямованості і праці над собою”, – бажає один із користувачів у коментарях.
Однак деякі користувачі соціальних мереж розкритикували фото, зазначивши, що Ольга виглядає хворобливою і втомленою через темні кола під очима.
“Синці під очима. Я дивлюся останні фото, щось вона якась стара”, “Вам пощастило, що він вас любить таку – з синцями під очима, бліду і непривабливу. Але це тимчасово, на жаль”, – пишуть у коментарях користувачі. Цікаво, що знайшлись навіть ті прихильники телеведучої, які порівняли зовнішність її чоловіка, назвавши його “Притулою в молодості”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here