Ольга Сумська приміряла образ рокової жінки

0
668

Одна із найбільш впізнаваних героїнь української кіноіндустрії не так давно відсвяткувала свій шостий десяток. Тим не менш, знаменитість не припиняє дивувати шанувальників своїми формами, що аж ніяк не вписуються до означення «бабуся». Хоча й Сумська уже відчула себе у цій ролі.

«Вау, який образ! Як вам Ольга у ролі жінки-вамп», – на офіційній Instagram-сторінці телеканалу «1+1» нещодавно з’явилось доволі таки екстравагантне фото зірки із «невимушеним» підписом. Що ж, стиль рокової жінки очевидно не зіпсував неабияк жіночну українську акторку. Ба більше – додав небачених раніше пікантних нот.


Варто згадати, що не так давно Ольга Сумська стала однією із запрошених зірок чергової стрічки від Зеленського та «Кварталу 95». Що цікаво, картина «Я, Ти, Він, Вона» врешті зібрала багатомільйонні каси, встановивши рекорд для вітчизняної індустрії кіно.

Тим не менш, Ольга більш відома за своїми «повнометражними» ролями. Серед них слід виокремити фільми «За двома зайцями», «Попелюшка» і сучасні «Тіні незабутих предків». Втім, обличчя акторки з’являлось також у багатьох інших українських серіалах. Хоча й світове визнання Сумська здобула завдяки ролі у вітчизняній «Роксолані».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here