Осадча та Горбунов чи не вперше показали фото маленького сина

0
528

Світське життя українських знаменитостей ніколи не обходилось без зіркової інтригантки Катерини Осадчої. Саме вона уміло вивертає брудну білизну артистів на всезагальний показ. Та робить це вельми інтелігентно. Що стосовно власне телеведучої, про її особисте життя відомо вкрай мало. Звісно, у силу професійних здібностей. Вкрай рідко Катя ділиться інтимним. І цього разу, у рамках літнього відпочинку, зіркова матуся зробила виняток.
І поки прихильникам неабияк гармонійної пари Катерини Осадчої та Юрія Горбунова не залишається нічого іншого, як стежити за своїми кумирами у мережі, власне знаменитості не без розуміння діляться зі світом бодай якими-небудь фактами зі свого подружнього життя. Переважно, фотографуються власне зіркові коханці, поки їхній маленький син ховається за кадром.


Лише не цього разу. Подружжя не так давно відправилось у відпустку до Туреччини. Але короткі часові рамки не завадили ні скандальній телеведучій, ні її чоловіку та, за сумісництвом, колезі по сцені активно звітувати публіці про свій пляжний відпочинок. То Осадча поширила пікантне фото у купальнику, то взагалі наважилась продемонструвати світу свій «сталевий» прес.
Тим часом не відставав від своєї коханої і Юрій Горбунов. Престижний український телеведучий теж не рідко вдавався в подробиці своєї спекотної сімейної відпустки. Звісно, у рамках офіційної сторінки в Instagram. Здавалось би, чим ще можна потішити прихильників, як не фотозвітом знаменитостей із курорту. Але Осадча із Горбуновим таки знайшли, чим здивувати мережу.
Зіркові батьки, що завжди воліли утримувати свого сина від публічності, нарешті наважились показати його користувачам. Хоча й, знову ж таки, обличчя хлопчика до об’єктиву камери не потрапило, шанувальники не засмучуються та сподіваються, що це лише перший крок на шляху до чогось більшого. І, з огляду на все, Каті Осадчій та Юрію Горбунову неабияк сподобалось ділитись зі світом подібними сімейними світлинами.


Одним кадром турботливі батьки не обмежились. Незмінна ведуча «Світського життя» поширила у власному профілі  цілу серію фотографій із сином та чоловіком. На першій світлині зіркове сімейство безтурботно прогулюється готельним комплексом, другим у серії опинилось фото Горбунова в морі із сином на руках, згодом послідувало чи не найяскравіше – усі троє із широкими посмішками з’явились на родинному знімку.
Хоча й обличчя малюка «випадково» було прикрите кепкою, не складно здогадатись, що дитині подібний відпочинок неабияк припав до душі. Та, разом з тим, юзери чи не одразу зауважили, наскільки хлопчик підріс порівняно із попередніми публікаціями його зіркових батьків.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here