“Оце так пластика!”: танець старшої доньки Фреймут шокував мережу

0
368

Скандальність знатної української телеведучої таки вплинула на норов її старшої доньки, Злати Мітчелл. Дівчинка уже давно із гучністю заявила, що сором’язливість не для неї, як би Ольга Фреймут не розтлумачувала їй статути панянок. Цього ж разу 13-річна школярка наочно продемонструвала, наскільки вона виросла. Зокрема, у контексті танцювальних здібностей.
Злата Мітчелл, донька Ольги Фреймут від першого, громадянського, шлюбу, щораз засвідчує, наскільки відрізняється від своєї зіркової матусі. Хоча й кількома роками раніше подібної відмінності було годі й зауважити, підлітковий вік бере своє. І, з огляду на все, знатна українська телеведуча уже прийняла подібне за дійсність. Та, разом з тим, намагається всіляко підтримувати старшу доньку у всіх її ініціативах.


Відтак, якщо справа стосується чи не головного захоплення школярки, танців, іменита багатодітна матуся не проти. Хоч і Злата Мітчелл публікує аж надто чуттєві танці у мережі – це цілковито її справа. Звісно, наразі ситуація не перетнула межі прийнятного, що взагалі малоймовірно. Тим часом, прихильники зіркової сім’ї насолоджуються сольним контепорарі юної доньки Фреймут, що всіма своїми силами намагається довести, що вона вже не дитина.
«Був наш власний SYTYCD. Моє експериментальне соло. Насолоджуйтесь», – підписала Злата Мітчелл короткий ролик у своєму профілі. Що цікаво, оригінальний текст звучить звичною для школярки англійською мовою, що, за батьковою лінією, вважається для дівчинки рідною. Шанувальники Злати Мітчелл не зуміли пропустити подібне повз увагу та чи не одразу взялись за коментування.

«Красуня», «Ще з першого погляду запало в душу, готовий переглядати мільйон разів. Це щось неймовірне. Дуже красиво», «Молодчинка!», «Гармата», – коментують користувачі зухвалий танець 13-річної дівчинки. Паралельно до цього, у мережі з’являється танцювальний ролик її іменитої мами, Ольги Фреймут, у супроводі популярного хореографа Яни Заєць. Цілком можливо, телеведуча готується до участі у проекті «Танці із зірками», учасників якого організатори поки не оголошували.
Помічали імениту матусю і в компанії Катерини Кухар, знатної балерини та однієї із суддів танцювального шоу. Зрештою, усе можливо. А поки, старша донька Ольги Фреймут здіймає овації серед своїх однолітків. Та, разом з тим, буквально таки запалює мережу небувалим драйвом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here