Оце так шокувала: фанати підозрюють, що Регіна Тодоренко вагітна (фото)

0
4304

Відома українська співачка та телеведуча Регіна Тодоренко нещодавно виклала нове фото на своїй сторінці в Instagram. Вкотре поширивши новину про вагітність. Адже на світлині помітно чималий живіт дівчини.

View this post on Instagram

Важный вывод сегодняшнего торжества @glamour_russia : если ты рядом с мужчиной, который поддерживает тебя в любых сумасшедших начинаниях, верит в твой успех и любит всем сердцем, значит пора унести его домой с этой шумной тусовки? , пока другие ?????? не обратили внимание ! А если честно , как же круто чувствовать поддержку в такие ответственные моменты как сегодня, под ногами земля становится крепче. Когда мужчина верит в женщину и гордится ее достижениями, – это большое счастье! Благодарю ?? @vladtopalovofficial Mua&hair – @yanabuzychkina ❤️ Style – @irushairusha Dress – @alenaakhmadullina_store ?????? Shoes ?- @gianvitorossi #женщинагодаglamour #регинатодоренко #reginatodorenko #регинапутешественница??? Ребят, будете голосовать за ПАРУ ГОДА 2018? (Мы, если что, номинированы?)

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on


Регіна не вперше інтригує всіх, на рахунок її стосунків з екс-солістом гурту “Smash” Владом Топаловим. Вона відвідала світський захід, який організовував російський журнал Glamour, разом з Владом. Регіна засвітила округлий живіт, чим вкотре поширила чутки про ймовірну вагітність.


“Важливий висновок сьогоднішнього дійства: якщо ти поруч з чоловіком, який підтримує тебе в будь-яких божевільних починаннях, вірить в твій успіх і любить всім серцем, значить пора забрати його додому з цієї гучної вечірки, поки інші жінки не звернули увагу! А якщо чесно, то чудово відчувати підтримку в такі відповідальні моменти як сьогодні, тоді під ногами земля стає міцнішою”, – ось так цікаво підписала фото Регіна.
Нагадаємо, що Регіна разом з Владом Топаловим претендують на звання “Пара року”. Проте, користувачі жартують, що зірки стануть “батьками року”. Шанувальники дівчини завалили її різноманітними питаннями, на рахунок кругленького животика, який було видно в жовтій сукні. Але, зірка ніяк на них не відреагувала.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here