Перший раз з диким болем, удруге класно – Лобода ошелешила сміливими зізнаннями

0
300

Лобода відверто розповіла про пологи
Співачка Світлана Лобода розповіла про свій досвід пологів. Перший раз, в Україні, їй запам’ятався диким болем і стражданнями, проте вже другі пологи, які проходили в Лос-Анджелесі, лишили у зірки хороші спогади.
Відповідною інформацією Лобода поділилася з шанувальниками під час прямого ефіру на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.
Перші пологи у мене проходили в Україні. Як сказав мені лікар, вони були досить-таки легкі. Але, скажу чесно, коли я вже наблизилася до моменту народження Євочка, було непросто, було бажання злізти з цього крісла і втекти максимально далеко. Бігти і бігти, тому що було дико боляче. І тим більше я народжувала сама, без епідуральної анестезії – для мене це було принципове питання. І було якось … Одним словом, на другі пологи я не дуже хотіла заходити”, – розповідає про деталі свого першого досвіду зірка.View this post on Instagram

❤️

A post shared by LOBODA (@lobodaofficial) on


Проте два роки тому, все було набагато краще при народженні Тільди (ЗМІ припускають, що батьком дівчинки може бути соліст групи Rammstein Тілль Ліндеманн). Пологи приймали в Лос-Анджелесі, а з вікна було видно Голлівуд.
“Це було просто щастя, якесь неймовірне подія. В Америці вважають, що пологи для жінки – це свято, тому організовують все так, щоб тобі було класно в цей момент. І я настільки легко народила Тільду, настільки мені було комфортно”, – зізналась Лобода.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here