Подружжя Бабкіних вкотре оголилось на камеру

0
678

Зіркова пара не соромиться своїх тіл та активно демонструє «шлюбну гармонію» без зайвих елементів одягу. Варто лише пригадати фотосесію Сніжани та Сергія Бабкіних до двадцятої річниці шлюбу. Закохані зробили кілька романтичних світлин в образі «Адама і Єви».

Прихильники не шоковані, діти подружжя теж. Про це одразу після оприлюднення пікантних кадрів зізнався лідер гурту «5’NIZZA». А ще, музикант додав, що пара часто демонструє подібну «відвертість» вдома. Навіть вчителі зі школи, у яких вчаться їхні діти, висловили неприховане захоплення екстравагантним вчинком.

Натомість, сам музикант не приділяє особливої уваги своєму вчинку. Фотограф запропонував додати природності та тілесної білизни «під шкіру». Бабкін відмовився. Якщо уже додавати «природи», то по-справжньому. Відтак, без зайвих труднощів роздягнувся перед камерою разом зі своєю дружиною.


«Образи справжнього чоловіка і жінки», – саме так відреагували шанувальники подружжя після чергового оголення в Instagram. На цей раз пара прикрилась віником із лазні та зробила провокативний кадр безпосередньо серед кучугур снігу. «Свято душі і тіла» вдалось, адже неможливо не помітити щирих посмішок Сніжани та Сергія.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here