“Показала зуби”: Тіна Кароль здивувала шанувальників агресією

0
1271

Після серії зворушливих кадрів чому би й не розбавити стрічку чимось більш емоційним – що і зробила знатна українська співачка. Мережа вмить прикула увагу до Тіни Кароль, адже у її офіційному профілі в Instagram, неочікувано для світу та неї самої, з’явилось фото аж надто емоційне. Тільки-от спектр проявлених емоцій зовсім нетиповий для сценічного образу Тіни.
Останнім часом профіль артистки буквально таки сповнений світлинами із її недавньої пляжної фотосесії. Безтурботні образи та чайки, прибережні дзвіниці й атмосфера тиші – такою ми її бачили упродовж останніх кількох тижнів. Згодом у профілі поп-діви навіть короткий ролик з’явився, що остаточно підвів межу масштабної роботи фотографів над зйомками Тіни Кароль.

View this post on Instagram

#tinakarol #тинакароль Ph @spromojna

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on


Здавалось би, більше нічого із фотосету не здивує глядача, оскільки прихильники зуміли цілком відчути дух та концепцію зйомки. Що ж, не довго довелось чекати. Буквально таки вчора ввечері Кароль поширила у профілі ще одне фото, що різко виокремлюється з-посеред інших. На кадрі співачка із неабияким запалом дивиться в об’єктив, себто на глядача. Лише її обличчя крупним планом і нічого більше.
Для повноти ефекту знаменитість навіть показала зуби, що не змогли оминути повз увагу юзери. Підписники Тіни Кароль, що очікувано, вмить взялись за коментування. І, що цікаво, жоден із попередніх ліричних кадрів не зазнав такої популярності, як анфас зірки. «Серце левиці, погляд вовчиці», «Зухвалість зашкалює», «Кошеня», «Жінка показала ікла», – і на цьому серія дещо специфічних компліментів не вичерпується.

View this post on Instagram

#tinakarol #тинакароль Video @spromojna

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on


Що ж, яке фото – такі і відгуки. Але ж, і без критичних висловлювань не обійшлось, що вже традиційно для мережі. Дехто жартома зазначив, що саме такий погляд у Тіни, коли Дан Балан з іншою. «Тіна, це пішла серія невдалих фото?», – коментують прихильники. Так чи інакше, світлина спричинила бажаного ефекту, і всьому полягає її безумовна перевага.
Разом з тим, не варто виключати того факту, що Тіна Кароль і справді приміряла дещо нетипову для себе роль. Відтак, припала до душі не тільки найвідданішим шанувальникам, але й загалом мережевим користувачам. Так, публікація залишилась не без негативної критики. Але значно більше підписників зірки висловлювало винятково позитивні враження від кадру – а це не можна не назвати успіхом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here