“Попа як у Кім” – Каменських зняла спортивку і показала сідниці

0
836

Українська знаменитість, що так по-запальному подалась до іспанських мотивів, ще й неабияк стримінгову особистість Кім Кардашьян почала наслідувати. Не вперше на сторінці співачки з’являються пікантні кадри із зухвало виставленою «п’ятою точкою» на показ.
Що ж, якщо ще за перших «роздягань» шанувальники сприймали усе доволі прийнятно. Ба більше – із неприхованим захватом. Зовсім згодом настрої публіки дещо змінились. Адже раніше Каменських позувала на пляжі та у купальнику. Зараз зірка нарешті повернулась додому, до Києва, відтак –вирішила показати «попу як у Кім» прямо таки у себе вдома.


Вийшло «хизування» нав’язливим та трохи вульгарним. Артистка без зайвих комплексів стягнула спортивні штани задля того, що зробити ще один кадр зі своїми підтягнутими сідницями. Фани вимагають стриманості, але як же по-іспанськи запальна співачка може тримати запал при собі? Так чи інакше, Каменських таки вдалось зробити собі сольний образ та презентувати свою особистість світу.

View this post on Instagram

#попакакуким soon…

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on


На додачу до того, що остання мегахітова композиція зірки ввійшла до світового ТОПу найтанцювальніших пісень, вона ще у мандри подалась. Настя об’їздила цілий американський континент задля того, щоб поширювати своє ім’я та музику по іноземних сценах. Співачці вдалось. З’являлась вона не на одній зарубіжній естраді, не на одному іноземному теле- та радіоканалі. Що ж, «марафон сідниць» на загальному тлі виглядає більш ніж доречно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here